Главная » Статьи » Мои статьи

Перелік документів, необхідних для придбання нерухомості

Перелік необхідних документів:

  1. Паспорт та ідентифікаційний код покупця та чоловіка/дружини, якщо зареєстровано шлюб. У разі придбання нерухомості декількома покупцями, то необхідно підготувати документи всіх, на кого буде оформлено право власності.
  2. Свідоцтво про шлюб, якщо покупець перебуває у шлюбі.
  3. Свідоцтво про розірвання шлюбу, якщо немає штампу про розірвання шлюбу в паспорті, або свідоцтво про смерть, якщо покупець був одружений.
  4. Заява дружини/чоловіка про згоду на придбання нерухомості. Якщо чоловік чи дружина відсутні при підписанні договору, то заява має бути нотаріально завіреною. Заява не потрібна, якщо квартира чи будинок купуються подружжям — тоді в договорі будуть вказані два власники.
  5. Свідоцтво про народження дітей. Якщо дитині від 16 до 18 років, то потрібно надати паспорт і свідоцтво про народження. Також необхідіні ідентифікаційні коди, рішення органу опіки (до 18 років), якщо діти будуть покупцями (власниками) нерухомості. Діти можуть підписувати договір самостійно з 14 років з дозволу батьків чи опікуна.
  6. Якщо квартиру купує не громадянин України, йому слід підготувати нотаріально завірений переклад паспорту. Потрібен і ідентифікаційний номер.

     Источник: http://experts.ck.ua/
Категория: Мои статьи | Добавил: experts (06.06.2016) | Автор: Сергей Борисович E W
Просмотров: 955 | Теги: агентства недвижимости черкассы, недвижимость Черкассы, нерухомість черкас, риэлторы черкасс, купить/продать недвижимость черкасс, нотариусы черкасс | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar